Chciałem się podzielić moimi…

Chciałem się podzielić moimi przeżyciami w kontaktach z #januszbiznesu M-Cars: Malinowa 22, 86-060 Dziemionna.
Różowemu zepsuł się obecny bolid i czas na coś małego, najlepiej w gazie, padło na Chevroleta Spark w 3 wersji z 2011 roku (to taki trochę ładniejszy Matiz). Szybki rzut oka na oferty i znalazła się prawdziwa #cebuladeal, 12 klocków, nawet bym się nie targował, bo takie auta chodzą w Holandii, skąd pochodzi, po 17-18 koła…
Link do oferty: https://www.otomoto.pl/oferta/chevrolet-spark-ls-bi-fuel-klima-elektryka-gaz-sekwencja-zadbany-ladny-ID6zOBjj.html
No ale pasowało by sprawdzić, dzwoni różowy – chce vin, pojemność butli i numery blach – tak jasne wieczorem… 0 kontatku. Dzwoni ponownie na następny dzień rano: „Samochód sprzedany, nie jest pani moją jedyną klientką i nie będę nikogo informował.” Wobec tego dzwonię ja 2 godziny później ( #handlarzmirek , po głosie lvl około 25): – Tak oczywiście oferta aktualna auto do obejrzenia na miejscu.
– Proszę mi podać VIN i numer rejestracyjny.
– Tylko na miejscu
– Mam jechać 500 km i jak mi coś nie spasuje to co wtedy?
– A co może nie spasować, wszystko jest opisane.
– Bo auto w gazie z Holandii z takim przebiegiem jest podejrzane…
– To jak ci się nie podoba to po chuj dzwonisz?!
Ano po to Januszku kochany, że może to akurat prawdziwy przebieg wtedy kupuję od ręki, a może auto miało szkodę całkowitą, a może ktoś, może ty może kto inny cofnął licznik i tam nie jest 150 a 250 tysięcy nakręcone, a może po prostu mam do tego prawo i jako kupujący chcę wiedzieć co za szajs się mi wciska?! Poza tym twoja kultura osobista poszła się paść między bydło jakieś kilkanaście lat temu, czyli gdy byłeś w przedszkolu.
A teraz kochany Januszku biznesu moja subiektywna opinia, do której mam pełne prawo, jeśli to przeczytasz, to nie usiłuj mnie straszyć sądem, czy czymś innym, tylko załóż sprawę od razu i nie marnuj mojego czasu, dość już go przez ciebie zmarnowałem.
W mojej opinii to jest nic innego jak próba oszustwa, mając blachy i vin można sobie sprawdzić holenderską przeszłość samochodu, skoro nie chcesz podać, to pewnie masz coś do ukrycia.
Ta sama oferta jest dostępna na #allegro #olx i #otomoto
#zalesie #polska #samochody #motoryzacja #oszukujo #janusze #polakicebulaki #polakibiedakicebulaki #biznespopolsku